Godziny otwarcia

Pon - pt | 9:00 do 18:00

Zadzwoń

+48 503 314 268

Wycieczki pięciodniowe

Programy wycieczek pięciodniowych


 • miasto

  Mikoszewo + Trójmiasto + Jump City KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  1 dzień
   Gra terenowa na terenie leśnym w Mikoszewie – wyścig grup przez las z kompasem, zdobywanie punktów, rozwiązywanie zagadek oraz poszukiwanie bursztynów na plaży.

  2 dzień
  Aktywnie spędzamy czas na plaży w rytm zumby oraz festiwal kolorów Holi. Impreza z kolorowymi proszkami i kwiatami hawajskimi (limbo, przeciąganie liny, gry i zabawy) Plażowanie – spotkanie z ratownikiem oraz kąpiele w Bałtyku. Wejście do Parku Owadów – Art Inwazja Owadów jest miejscem szczególnym z kilku względów - w całości został zbudowany z materiałów recyklingowych według autorskiego pomysłu jej właścicieli, łączy edukację, zabawę i sztukę. W tym wyjątkowym miejscu czekają na Was między innymi - sala entomologiczna z ekspozycją owadów żywych z różnych stron świata wraz z pasjonującym wykładem, gablotami entomologicznymi i owadami w formalinie, spacer z przewodnikiem, który opowiada o recyklingu pośród gigantycznych figur owadów, tory sprawnościowe np. Tor Spidermana czy Tor Żuka, kino z zabawnymi animacjami o owadach.

  3 dzień
  Zwiedzanie Portu Gdynia – Terminal Promowy Westerplatte, przepłyniemy statkiem Czarna Perła do Gdańska. Zwiedzimy stare miasto z fontanną Neptuna, interaktywne wystawy Centrum Hewelianum. Przejazd do Sopotu oraz spacer po molo.

  4 dzień
  Wycieczka do JUMPCITY Gdańsk - największy park trampolin w Trójmieście. To w tym miejscu na 2 000 m2 spełniają się marzenia o lataniu i toczą walki z grawitacją.
Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz air trak. Wyjście na basen – aqua aerobic oraz wojna na balony z wodą!

  5 dzień
  Na powrocie Zamek w Malborku – arcydzieło archi– tektury obronnej i rezydencyjnej średniowiecza, największy gotycki zespół zamkowy na świecie.

  CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

 • miasto

  Mazury + Wilno KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  1 dzień
  Zadania terenowe z dużą dawką śmiechu. Program obejmuje: wspinaczkę, mosty linowe nad wodą, Eurobungie, tyrolkę, strzelanie z łuku, gry i zabawy integrujące, układanie wieży ze skrzynek oraz rowery gokartowe.

  2 dzień
   Suwalski Park Krajobrazowy: Jezioro Hańcza, Stańczyki – gigantyczne poniemieckie wiadukty kolejowe przypominające rzymskie akwedukty, Wigierski Park Narodowy, pokamedulski zespół klasztorny, Muzeum Wigier – nowoczesne multimedialne muzeum przyrodnicze.

  3 dzień
  Wilno: Cmentarz na Rossie, Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra Wileńska, Cerkiew św. Ducha z czasów Zygmunta III Wazy, Dom Adama Mickiewicza, Plac Ratuszowy, Klasztor Bazylianów, Kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej z cudownym obrazem. Troki – degustacja Kibinów – najpopularniejszej karaimskiej potrawy oraz zamek na wyspie (bez wnętrz).

  4 dzień
  Fort Piątek – zwiedzanie największego z trzech fortów otaczających Łomżę. Zawody strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy pod opieką instruktorów z wykorzystaniem broni sportowej małego kalibru.

  5 dzień
  Spływ kajakowy rzeką Krutynią.

  CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

Nasi partnerzy


partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy