Godziny otwarcia

Pon - pt | 9:00 do 18:00

Zadzwoń

+48 503 314 268

Wycieczki jednodniowe

Programy wycieczek jednodniowych


 • miasto

  Kraków

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Wycieczka z przewodnikiem po Krakowie: Spacer po Krakowskim Kazimierzu – dzielnicy Krakowa ukształtowanej przez wielowiekowe sąsiedztwo chrześcijańsko-żydowskie – zwiedzanie wnętrza jednej z synagog; Fabryka Schindlera. Wzgórze Wawelskie – Katedra, dziedziniec zamkowy, przejście m. in. Traktem Królewskim: ul. Kanoniczna z Domem Długosza, ul. Grodzka, Pałac Biskupów Krakowskich na Franciszkańskiej oraz Kamienica Dziekańska, w której mieszkał biskup Karol Wojtyła, Bazylika Mariacka, Rynek Główny, Sukiennice, Muzeum Historyczne z wejściem do podziemi, Brama Floriańska, Barbakan, pl. Matejki z pomnikiem grunwaldzkim. Spacer po Krakowskim Kazimierzu – dzielnicy Krakowa ukształtowanej przez wielowiekowe sąsiedztwo chrześcijańsko-żydowskie – zwiedzanie wnętrza jednej z synagog; Fabryka Schindlera.

  CENNIK
  45 os - 75 zł/os
  30 os - 99 zł/os
  Cena zawiera (przejazd, opiekę pilota, przewodnika, bilety wstępu)

  Dla chętnych:
  * Aqua park - 2h - 27 zł/os

 • miasto

  Wrocław

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Zwiedzanie wrocławskiej starówki. Wrocław to wyjątkowe miasto, nazywane Wenecją północy, piąte w Europie pod względem liczby mostów i kładek (12 wysp i ponad sto mostów), cenione za swój unikalny klimat. Spacer przez Stare Miasto: Pl. Solny, Rynek Uniwersytet, Nowy Targ, Kurzy Targ, Katedra Św. Jana Chrzciciela, Panorama Racławicka. Wizyta we wrocławskim Zoo, w tym na nowej wystawie Afrykarium. Jest to olbrzymi pawilon z kilkoma basenami, w którym można poznać mieszkańców środowisk wodnych różnych części Afryki, m.in. jeziora Tanganika, Morza Czerwonego, Kanału Mozambickiego. ZOO we Wrocławiu to najstarsza i największa tego typu placówka w Polsce.

  CENNIK
  45 os - 125 zł/os
  30 os - 160 zł/os
  Cena zawiera (przejazd, opiekę pilota, przewodnika, bilety wstępu)

  Dla chętnych:
  * zajęcia edukacyjne w zoo - 10 zł/os

 • miasto

  Wieliczka + Oświęcim

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Kopalnia Soli w Wieliczce - zwiedzanie Trasą Turystyczną: ponad 20 wykutych w soli komór (w tym Kaplica św. Kingi), podziemne jeziora, unikalne rzeźby solne, ponad 800 schodów – spacer po 3km krętych korytarzach z przewodnikiem. Przejazd do Oświęcimia. Obóz zagłady Auschwitz-Birkenau to miejsce, które powinien zobaczyć każdy. Historia największego obozu nazistowskiego przybliża anatomię zła i horror jego więźniów. W programie zwiedzanie z przewodnikiem baraków Auschwitz I i terenu obozu zagłady Auschwitz II – Brzezinka oraz projekcja filmu dokumentalnego. Ze względu na drastyczność ekspozycji, wizyta w Auschwitz nie jest rekomendowana dzieciom poniżej 14 roku życia.

  CENNIK
  45 os - 99 zł/os
  30 os - 110 zł/os
  Cena zawiera (przejazd, opiekę pilota, przewodnika, bilety wstępu, słuchawki)

 • miasto

  Energylandia

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Wizyta w parku rozrywki Energylandia w Zatorze – w parku czekają na Was prawdziwe wyzwania – pełne adrenaliny i szalonych przygód, To tutaj znajdziecie najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające atrakcje m.in.: Viking Roller-Coaster – ogromna kolejka górska, Atlantis – Wodna Kraina i Dzika Rzeka, Splash Battle – Wodna Batalia na Łodziach oraz wiele innych.

  CENNIK
  45 os:
  - klasy 1-6 - 99zł/os
  - klasy 7-8 oraz gimnazjaliści -109zł/os
  - Licealiści i studenci - 139 zł/os
  30 os:
  - klasy 1-6 - 115 zł/os
  - Klasa 7-8 oraz gimnazjaliści 125 zł/os
  - Licealiści i studenci 155 zł/os

  Cena zawiera ( przejazd, opiekę pilota, wejście do Energylandii, frytki oraz lemoniadę)

 • miasto

  Ogrodzieniec

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Zwiedzanie ruin zamku w Ogrodzieńcu trasą turystyczną z przewodnikiem. Ruiny średniowiecznego zamku, który pierwotnie został wybudowany przez ród Włodków Sulimczyków na przełomie XIV i XV wieku na Górze Zamkowej - najwyższym wzniesieniu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (515,5 m n.p.m) w miejscowości znanej pod nazwą Podzamcze. Wejście do Parku Doświadczeń Fizycznych, to czas dobrej zabawy oraz wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie. Na terenie parku znajduje się 35 urządzeń, dzięki którym dowiecie się jak działają podstawowe prawa fizyki!

  CENNIK
  45os - 99 zł/os
  30os - 125 zł/os

  Cena zawiera ( przejazd, opiekę pilota, przewodnika, bilety wstępu)

 • miasto

  Jura Krakowsko-Częstochowska + wspinaczka

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Zwiedzanie Zamku w Pieskowej Skale z zewnątrz (możliwość wejścia na sale muzealne za dopłatą), przejazd do Ojcowa - tam piesza wędrówka do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości. Zwiedzanie Ruin Zamku Kazimierzowskiego, przejazd do Jaskini Nietoperzowej, tam zwiedzanie jaskini wraz z zajęciami linowymi (próba wspinaczki, zajazd tyrolką). Na miejscu możliwość skorzystania z ogniska - grilla - (kiełbaski we własnym zakresie grupy, możliwość zorganizowania cateringu za dopłatą).

  CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

 • miasto

  Warszawa

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ OPIS WYCIECZKI

  Zwiedzenie wybranych punktów Warszawy Stare Miasto (Mury obronne, Barbakan, Rynek, Kanonia, pomnik powstańca, Plac Zamkowy, fragment Krakowskiego Przedmieścia). Zwiedzanie wybranych miejsc Centrum Nauki Kopernik, w którym sprawdzimy czy można wpłynąć na otaczający nas świat, zagramy na laserowej harfie oraz dowiemy się czy wygodniej leży się na piłkach, czy na gwoździach. Nastpępnie Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Techniki, Centrum Olimpijskie – zajęcia edukacyjne z zakresu olimpizmu.

  CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

Nasi partnerzy


partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy partnerzy